WLS28-2XUV365-570GSQ
DigiKeyn tuotenumero
2170-WLS28-2XUV365-570GSQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WLS28-2XUV365-570GSQ
Kuvaus
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; WINDOW
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Työvalo Ultravioletti 22,44" (570,0mm) 12 – 30VDC Litteä, kirkas
Kategoria
Ominaisuudet
Pinottava
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Kotelon materiaali
Alumiini (Al)
Sarja
Arvioitu käyttöikä
75,000 tuntia
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Liitin (M12)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Valaistuksen väri
Ultravioletti
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP65/IP67/IP69K - pölytiivis, vedenkestävä, vedenpitävä
Pituus
22,44" (570,0mm)
Linssin tyyppi
Litteä, kirkas
Profiili (lev. x kork.)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)
Hyväksyjä
CE, cULus
Syöttöjännite
12 – 30VDC