WLS27XW710DSQ
DigiKeyn tuotenumero
2170-WLS27XW710DSQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WLS27XW710DSQ
Kuvaus
WORK LIGHT STRIP 710MM
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Työvalo Valkoinen, Viileä 27,95" (710,0mm) 12 – 30VDC Putkimainen, diffusoitu
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
WLS27XW710DSQ -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
12 – 30VDC
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Valaistuksen väri
Valkoinen, Viileä
Valovirta
2000lm
Pituus
27,95" (710,0mm)
Päätuotenumero
Profiili (lev. x kork.)
1,06" (27,0mm) halk.