WLS27XW1130DSQ
DigiKeyn tuotenumero
2170-WLS27XW1130DSQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WLS27XW1130DSQ
Kuvaus
WORK LIGHT STRIP 1130MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Työvalo Valkoinen, Viileä 44,49" (1130,0mm) 12 – 30VDC Putkimainen, diffusoitu
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
WLS27XW1130DSQ -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
12 – 30VDC
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Valaistuksen väri
Valkoinen, Viileä
Valovirta
3200lm
Pituus
44,49" (1130,0mm)
Päätuotenumero
Profiili (lev. x kork.)
1,06" (27,0mm) halk.