WLS27CWR-850DSQ
DigiKeyn tuotenumero
2170-WLS27CWR-850DSQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WLS27CWR-850DSQ
Kuvaus
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Työvalo Punainen, Valkoinen 33,46" (850,0mm) 12 – 30VDC Putkimainen, diffusoitu
Kategoria
Syöttöjännite
12 – 30VDC
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Ominaisuudet
Pinottava
Sarja
Kotelon materiaali
Alumiini (Al)
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Liitin (M12)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Valaistuksen väri
Punainen, Valkoinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP66/IP67/IP69K - pölytiivis, vedenkestävä, vedenpitävä
Valovirta
600lm punainen, 1425lm valkoinen
Linssin tyyppi
Putkimainen, diffusoitu
Pituus
33,46" (850,0mm)
Hyväksyjä
CE, cULus
Profiili (lev. x kork.)
1,06" (27,0mm) halk.