WLF12PXRGB900SQP
DigiKeyn tuotenumero
2170-WLF12PXRGB900SQP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WLF12PXRGB900SQP
Kuvaus
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 900MM
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Kategoria
Valovirta @ sähkövirta/lämpötila
90lm punainen, 165lm vihreä, 30lm sininen
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Lämpötila - testi
25°C
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
12V punainen, 12V vihreä, 12V sininen
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - maks.
600mA punainen, 600mA vihreä, 600mA sininen
Osan tila
Aktiivinen
Katselukulma
120°
Tyyppi
LED-moduuli
Ominaisuudet
Himmennys, IP66, IP67, IP69K, liittimellä
Väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Koko/mitat
925,00mm pit. x 12,80mm lev.
Aallonpituus
618nm punainen, 520nm vihreä, 464nm sininen
Korkeus
6,40mm