WLC90WL30PWMQ
DigiKeyn tuotenumero
2170-WLC90WL30PWMQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WLC90WL30PWMQ
Kuvaus
WLC90 WORK LIGHT; DIMENSIONS: 90
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Työvalo Valkoinen 12 – 30VDC Litteä, kirkas
Kategoria
Syöttöjännite
12 – 30VDC
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Ominaisuudet
Himmennettävä
Sarja
Kotelon materiaali
Alumiini (Al)
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Liitin (M12)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Valaistuksen väri
Valkoinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67/IP68/IP68G/IP69 - pölytiivis, öljyn- ja vedenkestävä, vedenpitävä
Valovirta
700lm
Linssin tyyppi
Litteä, kirkas
Profiili (lev. x kork.)
3,58" x 1,11" (91,0mm x 28,2mm)