WLB32ZC285QM
DigiKeyn tuotenumero
2170-WLB32ZC285QM-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WLB32ZC285QM
Kuvaus
WLB32 WORK LIGHT BAR; NO SWITCH;
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Työvalo Valkoinen 11,22" (285,0mm) 90 – 264VAC Litteä, diffusoitu
Kategoria
Syöttöjännite
90 – 264VAC
Ominaisuudet
Pinottava
Sarja
Kotelon materiaali
Polykarbonaatti (PC)
Terminointityyppi
Liitin
Toimintalämpötila
-25°C – 45°C
Valaistuksen väri
Valkoinen
Valovirta
750lm
Linssin tyyppi
Litteä, diffusoitu
Pituus
11,22" (285,0mm)
Profiili (lev. x kork.)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)