WLB32ZC285EPBQMB
DigiKeyn tuotenumero
2170-WLB32ZC285EPBQMB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WLB32ZC285EPBQMB
Kuvaus
WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Työvalo Valkoinen 11,22" (285,0mm) 90 – 264VAC Putkimainen, diffusoitu
Kategoria
Syöttöjännite
90 – 264VAC
Ominaisuudet
Pinottava, kytkinasennot korkea / matala / pois päältä, suojaus
Terminointityyppi
Johdot
Valaistuksen väri
Valkoinen
Toimintalämpötila
-25°C – 45°C
Valovirta
750lm
Pituus
11,22" (285,0mm)
Profiili (lev. x kork.)
1,51" x 1,89" (38,4mm x 48,0mm)