WLB32C850M
DigiKeyn tuotenumero
2170-WLB32C850M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WLB32C850M
Kuvaus
WLB32 WORK LIGHT BAR; MOTION SEN
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Työvalo Valkoinen, Viileä 33,46" (850,0mm) 12 – 30VDC Putkimainen, diffusoitu
Kategoria
Ominaisuudet
Liikkeentunnistus
Terminointityyppi
Kaapelijohdot
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Valaistuksen väri
Valkoinen, Viileä
Valovirta
2250lm
Pituus
33,46" (850,0mm)
Profiili (lev. x kork.)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Päätuotenumero
Syöttöjännite
12 – 30VDC