WLB32C570EPBQ
DigiKeyn tuotenumero
2170-WLB32C570EPBQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WLB32C570EPBQ
Kuvaus
WORK LIGHT STRIP 570MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Työvalo Valkoinen, Viileä 22,44" (570,0mm) 12 – 30VDC Putkimainen, diffusoitu
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
WLB32C570EPBQ -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kytkinasennot korkea / matala / pois päältä
Terminointityyppi
Liitin (M12)
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Valaistuksen väri
Valkoinen, Viileä
Valovirta
1500lm
Pituus
22,44" (570,0mm)
Profiili (lev. x kork.)
1,26" x 1,89" (32,0mm x 48,0mm)
Päätuotenumero
Syöttöjännite
12 – 30VDC