WLB32C285MQ
DigiKeyn tuotenumero
2170-WLB32C285MQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WLB32C285MQ
Kuvaus
WORK LIGHT STRIP 285MM
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Työvalo Valkoinen, Viileä 11,22" (285,0mm) 12 – 30VDC Putkimainen, diffusoitu
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
WLB32C285MQ -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Liikkeentunnistus
Terminointityyppi
Liitin (M12)
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Valaistuksen väri
Valkoinen, Viileä
Valovirta
750lm
Pituus
11,22" (285,0mm)
Profiili (lev. x kork.)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Päätuotenumero
Syöttöjännite
12 – 30VDC