WLB32C1130M
DigiKeyn tuotenumero
2170-WLB32C1130M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WLB32C1130M
Kuvaus
WLB32 WORK LIGHT BAR; MOTION SEN
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Työvalo Valkoinen, Viileä 44,49" (1130,0mm) 12 – 30VDC Putkimainen, diffusoitu
Kategoria
Ominaisuudet
Liikkeentunnistus
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Kotelon materiaali
Alumiini (Al)
Sarja
Arvioitu käyttöikä
50,000 tuntia
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Kaapelijohdot
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Valaistuksen väri
Valkoinen, Viileä
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP50 - pölyltä suojattu
Valovirta
3000lm
Linssin tyyppi
Putkimainen, diffusoitu
Pituus
44,49" (1130,0mm)
Hyväksyjä
CE, cULus
Profiili (lev. x kork.)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Päätuotenumero
Syöttöjännite
12 – 30VDC