SLPVAP25-550
DigiKeyn tuotenumero
2170-SLPVAP25-550-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SLPVAP25-550
Kuvaus
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valoverho 25mm Käsi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SLPVAP25-550 -mallit
Kategoria
Turvallinen korkeus
550mm
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Säteiden lukumäärä
28
Sarja
Toiminta-alue
0,1m – 4,0m
Pakkaustapa
Irtotavara
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP65 - pölytiivis, vedenkestävä
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 55°C
Suojaus
Käsi
Syöttöjännite
24VDC
Tunnistuskyky
25mm