SLPP25-410P88
DigiKeyn tuotenumero
2170-SLPP25-410P88-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SLPP25-410P88
Kuvaus
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valoverho 25mm Käsi Peitto
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SLPP25-410P88 -mallit
Kategoria
Säteiden lukumäärä
21
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Toiminta-alue
0,1m – 7,0m
Sarja
Ominaisuudet
Peitto
Pakkaustapa
Irtotavara
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP65 - pölytiivis, vedenkestävä
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 55°C
Suojaus
Käsi
Syöttöjännite
24VDC
Tunnistuskyky
25mm
Päätuotenumero
Turvallinen korkeus
410mm