SLPMP14-410P128
DigiKeyn tuotenumero
2170-SLPMP14-410P128-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SLPMP14-410P128
Kuvaus
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valoverho 14mm Sormi Peitto, Mykistystoiminto
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SLPMP14-410P128 -mallit
Kategoria
Säteiden lukumäärä
41
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Toiminta-alue
0,1m – 7,0m
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Peitto, Mykistystoiminto
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP65 - pölytiivis, vedenkestävä
Suojaus
Sormi
Toimintalämpötila
0°C – 55°C
Tunnistuskyky
14mm
Syöttöjännite
24VDC
Turvallinen korkeus
410mm