S4BE30-750-S
DigiKeyn tuotenumero
2170-S4BE30-750-S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S4BE30-750-S
Kuvaus
SAFETY LIGHT CURTAIN, EMITTER
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valoverho 30mm Käsi/käsivarsi Vain lähetin
Kategoria
Turvallinen korkeus
750mm
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Toiminta-alue
0,1m – 12,0m
Sarja
Ominaisuudet
Vain lähetin
Pakkaustapa
Kotelo
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP65 - pölytiivis, vedenkestävä
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 55°C
Suojaus
Käsi/käsivarsi
Syöttöjännite
24VDC
Tunnistuskyky
30mm