QS30VR3FF400
DigiKeyn tuotenumero
2170-QS30VR3FF400-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QS30VR3FF400
Kuvaus
WORLD-BEAM QS30 SERIES: UNIVERSA
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Taustan peittäminen Optiset anturit 15,748" (400mm) SPDT
Kategoria
Vasteaika
15ms
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Lähdön konfiguraatio
SPDT
Sarja
Valonlähde
Punainen (680nm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Liitäntämenetelmä
Kaapeli ja liitin
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67, IEC, NEMA 6P
Tunnistusmenetelmä
Taustan peittäminen
Kaapelin pituus
354,331" (9000,00mm)
Tunnistusetäisyys
15,748" (400mm)
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Syöttöjännite
24 – 250VAC, 12 – 250VDC