QS30EDVQ
DigiKeyn tuotenumero
2170-QS30EDVQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QS30EDVQ
Kuvaus
PHOTO SEN HS 100MM/NORM 1400MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Hajotus Optiset anturit 39,370" (1m) NPN/PNP - pimeä-ON/valoisa-ON
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
QS30EDVQ -mallit
Kategoria
Vasteaika
1,8ms
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Lähdön konfiguraatio
NPN/PNP - pimeä-ON/valoisa-ON
Sarja
Valonlähde
LED
Pakkaustapa
Pussi
Liitäntämenetelmä
Liitin
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67, IEC, NEMA 6P
Tunnistusmenetelmä
Hajotus
Säädön tyyppi
Säädettävä
Tunnistusetäisyys
39,370" (1m)
Toimintalämpötila
-10°C – 55°C
Syöttöjännite
10V – 30V