Q5XKLAF3000-Q8
DigiKeyn tuotenumero
2170-Q5XKLAF3000-Q8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Q5XKLAF3000-Q8
Kuvaus
SENSOR, LASER, 3000MM, PNP/NPN
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Optiset anturit 3,740" – 118,110" (95mm – 3m) NPN/PNP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
Q5XKLAF3000-Q8 -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
10V – 30V
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Lähdön konfiguraatio
NPN/PNP
Sarja
Valonlähde
Punainen (650nm)
Pakkaustapa
Kotelo
Liitäntämenetelmä
Liitin, M12
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67
Tunnistusmenetelmä
Background, Foreground Suppression
Säädön tyyppi
Säädettävä
Tunnistusetäisyys
3,740" – 118,110" (95mm – 3m)
Toimintalämpötila
-10°C – 50°C