Q4XTULAF600-Q8
DigiKeyn tuotenumero
2170-Q4XTULAF600-Q8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Q4XTULAF600-Q8
Kuvaus
PHOTO SEN 600MM 0-10V
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Taustan peittäminen Optiset anturit 0,984" – 23,622" (25mm – 600mm) Analoginen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
Q4XTULAF600-Q8 -mallit
Kategoria
Vasteaika
500µs
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Lähdön konfiguraatio
Analoginen
Sarja
Valonlähde
Punainen LED
Pakkaustapa
Kotelo
Liitäntämenetelmä
Liitin, M12
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67, IP68, IP69K
Tunnistusmenetelmä
Taustan peittäminen
Säädön tyyppi
Säädettävä
Tunnistusetäisyys
0,984" – 23,622" (25mm – 600mm)
Toimintalämpötila
-10°C – 50°C
Syöttöjännite
12V – 30V