Q2XRPLAF100-Q3
DigiKeyn tuotenumero
2170-Q2XRPLAF100-Q3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Q2XRPLAF100-Q3
Kuvaus
SENSOR, ADJ FLD, 100MM, 10-30VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Taustan peittäminen Optiset anturit 0,709" – 3,937" (18mm – 100mm) PNP - pimeä-ON
Kategoria
Vasteaika
850µs
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Lähdön konfiguraatio
PNP - pimeä-ON
Sarja
Valonlähde
Punainen (680nm)
Pakkaustapa
Pussi
Liitäntämenetelmä
Liitin, M8
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67
Tunnistusmenetelmä
Taustan peittäminen
Säädön tyyppi
Säädettävä, 3 kierroksen potentiometri
Tunnistusetäisyys
0,709" – 3,937" (18mm – 100mm)
Toimintalämpötila
-25°C – 50°C
Syöttöjännite
10V – 30V