LEDBB75X150PW2-XQ
DigiKeyn tuotenumero
2170-LEDBB75X150PW2-XQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LEDBB75X150PW2-XQ
Kuvaus
VISION LIGHT - 75X150MM BACKLIGH
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Taustavalaistus Sininen
Kategoria
Pituus
7,091" (180,11mm)
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Leveys
4,138" (105,11mm)
Sarja
Korkeus
1,002" (25,45mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Pituus - emittoiva pinta
5,906" (150,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Leveys - emittoiva pinta
2,953" (75,00mm)