CSB-M1250M1250-T
DigiKeyn tuotenumero
2170-CSB-M1250M1250-T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSB-M1250M1250-T
Kuvaus
EURO-STYLE QUICK DISCONNECT T SP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pyöreät liittimet Jakaja, T-muoto 5/5 (2) Urosnastat/Naaraspistokkeet (2) Vapaasti riippuva (linja)
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Kierteitetty
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Kotelon materiaali
Polyuretaani (PUR)
Pakkaustapa
Pussi
Kotelon väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Liitosmutteri
Liittimen malli
Jakaja, T-muoto
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Muunnos tyypistä (adapterin pää)
Urosnastat
Suojakuori
Suojaamaton
Muunnos tyypiksi (adapterin pää)
Naaraspistokkeet (2)
Virtaluokitus (ampeeria)
4A
Kuoren koko - insertti (muunnos tyypistä)
M12
Jänniteluokitus
250VAC, 300VDC
Kuoren koko - insertti (muunnos tyypiksi)
M12
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C