BL60UV365-340GL30ASQ
DigiKeyn tuotenumero
2170-BL60UV365-340GL30ASQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BL60UV365-340GL30ASQ
Kuvaus
VISION LIGHT, 340MM, 12-30VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tanko Ultravioletti (UV)
Kategoria
Väri
Ultravioletti (UV)
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Pituus
13,400" (340,36mm)
Sarja
Leveys
2,400" (60,96mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Korkeus
1,230" (31,24mm)
Osan tila
Aktiivinen
Pituus - emittoiva pinta
10,000" (254,00mm)
Tyyppi
Tanko
Leveys - emittoiva pinta
0,960" (24,38mm)