BL60I340L14ASQ
DigiKeyn tuotenumero
2170-BL60I340L14ASQ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BL60I340L14ASQ
Kuvaus
VISION LIGHT, 340MM, 12-30VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tanko Infrapuna
Kategoria
Väri
Infrapuna
Valmistaja
Banner Engineering Corporation
Pituus
13,400" (340,36mm)
Sarja
Leveys
2,400" (60,96mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Korkeus
1,230" (31,24mm)
Osan tila
Aktiivinen
Pituus - emittoiva pinta
10,000" (254,00mm)
Tyyppi
Tanko
Leveys - emittoiva pinta
0,960" (24,38mm)