119A-99A00-R02
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
119A-99A00-R02
DigiKeyn tuotenumero
4827-119A-99A00-R02TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4827-119A-99A00-R02CT-ND - Cut Tape (CT)
4827-119A-99A00-R02DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
119A-99A00-R02
Kuvaus
MINI PCI EXPRESS SOCKET, H=9.9MM
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
52 napainen Naaras liitin PCI Express Mini Card Kulta 0,031" (0,80mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
119A-99A00-R02 -mallit
Kategoria
Tuloste
Kaksi
Valmistaja
ATTEND Technology
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Juotostina
Kortin tyyppi
PCI Express Mini Card
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Sukupuoli
Naaras
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Napojen/kenttien/rivien lukumäärä
18; 8
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Napojen lukumäärä
52
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kortin paksuus
0,039" (1,00mm)
Materiaali - eristys
Nestekidepolymeeri (LCP)
Rivien lukumäärä
2
Liitäntärivit
2
Jako
0,031" (0,80mm)