H3DDS-6006G
DigiKeyn tuotenumero
H3DDS-6006G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
H3DDS-6006G
Kuvaus
IDC CBL - HHKR60S/AE60G/HHKR60S
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – liitin 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Jako - kaapeli
0,050" (1,27mm)
Valmistaja
Assmann WSW Components
Pituus
0,500' (152,40mm, 6,00")
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Polarisoiva avain, Vedonpoistaja
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Harmaa, Nauha
Liittimen tyyppi
Liitin – liitin
Suojakuori
Suojaamaton
Napojen lukumäärä
60
Kaapelin terminointi
IDC
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Jako - liitin
0,100" (2,54mm)