H3CWH-6006M
DigiKeyn tuotenumero
H3CWH-6006M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
H3CWH-6006M
Kuvaus
IDC CBL - HHKC50H/AE60M'/HHPL60H
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistorasia – pistotulppa 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Pituus
0,500' (152,40mm, 6,00")
Valmistaja
Assmann WSW Components
Ominaisuudet
Polarisoiva avain (pistorasia); Laippa, Polarisoiva avain (pistotulppa)
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Useita, Nauha
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Suojaamaton
Liittimen tyyppi
Pistorasia – pistotulppa
Kaapelin terminointi
IDC
Napojen lukumäärä
60
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Jako - liitin
0,100" (2,54mm)
Päätuotenumero
Jako - kaapeli
0,050" (1,27mm)