AWHW 10G-0202-T
AWHW 10G-0202-T
AWHW 10G-0202-T
DigiKeyn tuotenumero
AE11232-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AWHW 10G-0202-T
Kuvaus
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 10 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AWHW 10G-0202-T -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,224" (5,70mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,130" (3,30mm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Eristyksen korkeus
0,354" (9,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
Flash
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Messinki
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Riviväli - liitäntä
Ominaisuudet
Kiilaura
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Eristyksen väri
Harmaa
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A