AWG28-14/G-1/300
DigiKeyn tuotenumero
AE14A-300-ND
123-AWG28-14/G-1/300-DS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AWG28-14/G-1/300
Kuvaus
CBL RIBN 14COND 0.039 GRAY 300'
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 14 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable
Kategoria
Vaipan väri
Valm.
Kaapelin paksuus
0,035" (0,89mm)
Sarja
Kaapelin leveys
0,551" (14,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Digi-Spool™, Jatkuva kela
Vaipan (eristyksen) materiaali
Polyvinyylikloridi (PVC)
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
300 V
Kaapelin tyyppi
Litteä kaapeli
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C
Johtimien lukumäärä
14
Luokitukset
UL-tyyli 2651
Jako
Johtimen materiaali
Kupari, Tinattu
Pituus
300,0' (91,44m)
Eristyksen resistanssi
100MOhm
Johdon paksuus
28 AWG
Ensimmäinen johdinmerkki
Punainen
Johtimen säie
7 säiettä / 36 AWG