ASUB-277-15TP26
ASUB-277-15TP26
ASUB-277-15TP26
DigiKeyn tuotenumero
AE10961-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASUB-277-15TP26
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15, 15 napainen D-Sub - pinottu Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASUB-277-15TP26 -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Valm.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
250V
Rivien lukumäärä
2, 2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A); 2 (DA, A)
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kontaktin tyyppi
Signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C