AFFC-100-17-203-11 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
GCT
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
GCT
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuotteen AFFC-100-17-203-11 kuvaa ei ole saatavana
AFFC-100-17-203-11
DigiKeyn tuotenumero
AFFC-100-17-203-11-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AFFC-100-17-203-11
Kuvaus
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 8"
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
17 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,039" (1,00mm) 8,000" (203,20mm)
Kategoria
Jako
0,039" (1,00mm)
Valmistaja
Assmann WSW Components
Pituus
8,000" (203,20mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - paljaat päät
0,138" (3,50mm)