A-USB32C-32C-050-2
DigiKeyn tuotenumero
123-A-USB32C-32C-050-2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A-USB32C-32C-050-2
Kuvaus
USBC(M)3.2XGEN2-USBC (FEM) 500MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
USB 10Gbps (USB 3.1. USB 3.x Gen 2. Superspeed+) Kaapeli C naaras – C uros 1,64' (500,0mm) Suojaamaton
Kategoria
Spesifikaatiot
USB 10Gbps (USB 3.1. USB 3.x Gen 2. Superspeed+)
Valm.
Siirtonopeus
10Gbps
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdon paksuus
24 AWG, 32 AWG
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Suojaamaton
Konfiguraatio
Väri
Musta
Pituus
1,64' (500,0mm)