A-USB30BM-30BM-050
DigiKeyn tuotenumero
123-A-USB30BM-30BM-050-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A-USB30BM-30BM-050
Kuvaus
CABLE B PLUG TO B PLUG 1.64'
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1. Superspeed) Kaapeli B uros – B uros 1,64' (500,0mm) Suojattu
Kategoria
Siirtonopeus
5Gbps
Valm.
Johdon paksuus
24 AWG, 30 AWG, 30 AWG
Pakkaustapa
Pussi
Suojakuori
Suojattu
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Musta
Konfiguraatio
Ominaisuudet
Tiedonsiirto ja lataus
Pituus
1,64' (500,0mm)