A-TB508-TJ03D on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Tuotteen A-TB508-TJ03D kuvaa ei ole saatavana
A-TB508-TJ03D
DigiKeyn tuotenumero
A-TB508-TJ03D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A-TB508-TJ03D
Kuvaus
TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM
Tarkka kuvaus
3 paikkaa riviliitin Pistotulppa, Naaraspistokkeet 0,200" (5,08mm) 180° Vapaasti riippuva (linja)
Kategoria
Jännite - UL
300 V
Toimintalämpötila
-40°C – 115°C
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Tyyppi
Pistotulppa, Naaraspistokkeet
Napojen lukumäärä
3
Ruuvin koko
M3
Napoja tasoa kohden
3
Vääntömomentti - ruuvi
0,56 Nm (5,0 Lb-In)
Tasojen lukumäärä
1
Johdon kuorimapituus
7-8mm
Jako
0,200" (5,08mm)
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Johdon tuonti urosliittimeen
180°
Kotelon materiaali
Kestomuovi
Terminointityyppi
Ruuvi
Eristyksen korkeus
0,594" (15,09mm)
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Päätuotenumero
Virta - UL
20 A