A-TB508-OQ02CV on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Molex
Varastossa: 6 125
Tekniset tiedot
Varastossa: 576
Tuotteen A-TB508-OQ02CV kuvaa ei ole saatavana
A-TB508-OQ02CV
DigiKeyn tuotenumero
A-TB508-OQ02CV-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A-TB508-OQ02CV
Kuvaus
TERM BLOCK HDR 2POS 5.08MM
Tarkka kuvaus
2 paikkaa riviliitin Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta) 0,200" (5,08mm) Pystysuuntainen Läpivientiaukko
EDA/CAD-mallit
A-TB508-OQ02CV -mallit
Kategoria
Virta - UL
20 A
Jännite - UL
300 V
Toimintalämpötila
-40°C – 115°C
Tyyppi
Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta)
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Napojen lukumäärä
2
Napoja tasoa kohden
2
Kontaktin materiaali
Messinki
Jako
0,200" (5,08mm)
Kontaktin jäännösosan pituus
0,157" (4,00mm)
Piirilevyliittimen orientaatio
Pystysuuntainen
Eristyksen korkeus
0,472" (12,00mm)