A-TB500-TJ08D on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Molex
Varastossa: 43
Varastossa: 0
Tuotteen A-TB500-TJ08D kuvaa ei ole saatavana
A-TB500-TJ08D
DigiKeyn tuotenumero
A-TB500-TJ08D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A-TB500-TJ08D
Kuvaus
TERM BLOCK PLUG 8POS 5MM
Tarkka kuvaus
8 paikkaa riviliitin Pistotulppa, Naaraspistokkeet 0,197" (5,00mm) 180° Vapaasti riippuva (linja)
Kategoria
Jännite - UL
300 V
Valmistaja
Assmann WSW Components
Johdon paksuus tai alue - AWG
12-24 AWG
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdon paksuus tai alue - mm²
0,34-2,5mm²
Tyyppi
Pistotulppa, Naaraspistokkeet
Toimintalämpötila
-50°C – 105°C
Napojen lukumäärä
8
Ominaisuudet
Pitosalvat (johdoton puoli)
Napoja tasoa kohden
8
1
Ruuvin koko
M3
Jako
0,197" (5,00mm)
Vääntömomentti - ruuvi
0,56 Nm (5,0 Lb-In)
Johdon tuonti urosliittimeen
180°
Johdon kuorimapituus
7-8mm
Terminointityyppi
Ruuvi
Kotelon materiaali
Kestomuovi
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Eristyksen korkeus
0,594" (15,09mm)
Virta - UL
20 A