A-TB500-OQ02CV on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Molex
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Molex
Varastossa: 6 125
Tekniset tiedot
Varastossa: 576
Tuotteen A-TB500-OQ02CV kuvaa ei ole saatavana
A-TB500-OQ02CV
DigiKeyn tuotenumero
A-TB500-OQ02CV-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A-TB500-OQ02CV
Kuvaus
TERM BLOCK HDR 2POS 5MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 paikkaa riviliitin Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta) 0,197" (5,00mm) Pystysuuntainen Läpivientiaukko
EDA/CAD-mallit
A-TB500-OQ02CV -mallit
Kategoria
Virta - UL
20 A
Valmistaja
Assmann WSW Components
Jännite - UL
300 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Vihreä
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 115°C
Tyyppi
Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta)
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Napojen lukumäärä
2
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Napoja tasoa kohden
2
Kontaktin materiaali
Kupari
Tasojen lukumäärä
1
Kotelon materiaali
Kestomuovi
Jako
0,197" (5,00mm)
Kontaktin jäännösosan pituus
0,138" (3,50mm)
Piirilevyliittimen orientaatio
Pystysuuntainen
Eristyksen korkeus
0,472" (12,00mm)