A-DSF 25LPIII/Z
A-DSF 25LPIII/Z
A-DSF 25 LPIII/Z
DigiKeyn tuotenumero
123-A-DSF25LPIII/Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A-DSF 25 LPIII/Z
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 25POS IDC
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
A-DSF 25 LPIII/Z -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Valm.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Ominaisuudet
Läpisyöttö, Maadoitussisennykset, Vedonpoistaja
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
250V
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B)
Johdon paksuus
26-28 AWG
Kontaktin tyyppi
Signaali
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (kierteetön)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C