LCC600-28U-4P24
DigiKeyn tuotenumero
LCC600-28U-4P24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LCC600-28U-4P24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
93%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
8,98" pit. x 3,98" lev. x 1,57" kork. (228,0mm x 101,0mm x 39,8mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Vakionumero
60601-1; 60950-1; 62368-1
Jännite - lähtö 1
24V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
25 A