RM4X10MM 2701
DigiKeyn tuotenumero
335-1158-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RM4X10MM 2701
Kuvaus
MACH SCREW PAN PHILLIPS M4X0.7
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
M4x0,7 Panorointipää Koneruuvi Phillips ohjain Ruostumaton teräs
Kategoria
Ominaisuudet
Itsetiivistyvä
Valmistaja
APM Hexseal
Kierteen koko
M4x0,7
Sarja
Pään halkaisija
0,342" (8,69mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Pään korkeus
0,120" (3,05mm)
Osan tila
Aktiivinen
Pituus - pään alapuolella
0,394" (10,00mm)
Tyyppi
Koneruuvi
Pituus - yhteensä
0,514" (13,06mm)