QS81XXR12
DigiKeyn tuotenumero
679-3383-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QS81XXR12
Kuvaus
LED PNL IND RED DIFF 10MM SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED Paneeli-ilmaisin Punainen Hajautettu 30° 12V 20mA juotosnasta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
QS81XXR12 -mallit
Kategoria
Jännite
12V
Valmistaja
APEM Inc.
Virta
20mA
Sarja
Paneelin aukon muoto
Pyöreä
Pakkaustapa
Irtotavara
Paneelin aukon mitat
0,315" (8,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Linssin koko
10,00mm halk.