QS61XXY24
DigiKeyn tuotenumero
679-3367-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QS61XXY24
Kuvaus
LED PNL IND YLW DIFF 7.20MM SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED Paneeli-ilmaisin Keltainen Hajautettu 30° 24V 20mA juotosnasta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
QS61XXY24 -mallit
Kategoria
Jännite
24V
Valmistaja
APEM Inc.
Virta
20mA
Sarja
Paneelin aukon muoto
Pyöreä
Pakkaustapa
Irtotavara
Paneelin aukon mitat
0,24" (6,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Linssin koko
7,20mm halk.