Q8F1BXXHG24E
DigiKeyn tuotenumero
679-3703-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Q8F1BXXHG24E
Kuvaus
LED PNL IND GREEN DIFF 9.40MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED Paneeli-ilmaisin Vihreä Hajautettu 24V 20mA Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)
Kategoria
Jännite
24V
Valmistaja
APEM Inc.
Virta
20mA
Sarja
Paneelin aukon muoto
Pyöreä
Pakkaustapa
Kaukalo
Paneelin aukon mitat
0,32" (8,13mm)
Osan tila
Aktiivinen
Linssin koko
9,40mm halk.
Tyyppi
LED
Linssin malli
Pyöreä, tasainen yläosa
Lampun väri
Vihreä
Millikandelaluokitus
300mcd
Linssin väri
Vihreä
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)