SBS75XBLK-BK
DigiKeyn tuotenumero
2243-SBS75XBLK-BK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBS75XBLK-BK
Kuvaus
CONN HSG 6POS BLACK
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 Lehtityyppiset teholiittimet - kotelot Sukupuoleton Musta
Kategoria
Kontaktin terminointi
Puristin
Valmistaja
Anderson Power Products, Inc.
Väri
Musta
Sarja
Pinoamissuunta
Sivulta sivulle
Pakkaustapa
Irtotavara
Kiinnitystyyppi
Jousipidätin
Osan tila
Aktiivinen
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Liittimen tyyppi
Sukupuoleton
Jänniteluokitus
600 V
Kontaktin tyyppi
Sukupuoleton
Virtaluokitus (ampeeria)
75 A
Napojen lukumäärä
6
Materiaali - eristys
Polykarbonaatti (PC)
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-20°C – 105°C