LTC6655CHMS8-4.096#TRPBF
DigiKeyn tuotenumero
505-LTC6655CHMS8-4.096#TRPBFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-LTC6655CHMS8-4.096#TRPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
505-LTC6655CHMS8-4.096#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LTC6655CHMS8-4.096#TRPBF
Kuvaus
IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,05% 8-MSOP
EDA/CAD-mallit
LTC6655CHMS8-4.096#TRPBF -mallit
Kategoria
Kohina - 0,1Hz – 10Hz
0,25ppmp-p
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Kohina - 10Hz – 10kHz
0,67ppmrms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - tulo
13,2V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö
7,5mA
Referenssityyppi
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Lähdön tyyppi
Kiinteä
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
4,096V
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
Lähtövirta
5 mA
Valmistajan laitepakkaus
8-MSOP
Toleranssi
±0,05%
Päätuotenumero
Lämpötilakerroin
5ppm/°C