LTC6655CHLS8-4.096#PBF
DigiKeyn tuotenumero
505-LTC6655CHLS8-4.096#PBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LTC6655CHLS8-4.096#PBF
Kuvaus
IC VREF SERIES 0.05% 8CLCC
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,05% 8-CLCC (5x5)
EDA/CAD-mallit
LTC6655CHLS8-4.096#PBF -mallit
Kategoria
Kohina - 0,1Hz – 10Hz
0,25ppmp-p
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Kohina - 10Hz – 10kHz
0,67ppmrms
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - tulo
13,2V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö
7,5mA
Referenssityyppi
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Lähdön tyyppi
Kiinteä
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
4,096V
Pakkaus / kotelo
8-CLCC
Lähtövirta
5 mA
Valmistajan laitepakkaus
8-CLCC (5x5)
Toleranssi
±0,05%
Päätuotenumero
Lämpötilakerroin
5ppm/°C