LTC3621IDCB-23.3#TRMPBF
DigiKeyn tuotenumero
505-LTC3621IDCB-23.3#TRMPBFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-LTC3621IDCB-23.3#TRMPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
505-LTC3621IDCB-23.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LTC3621IDCB-23.3#TRMPBF
Kuvaus
IC REG BUCK 3.3V 1A 6DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Kiinteä 3,3V 1 Lähtö 1A 6-WFDFN avoin juotoskohta
EDA/CAD-mallit
LTC3621IDCB-23.3#TRMPBF -mallit
Kategoria
Tulojännite (maks.)
17V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
2,25MHz
Aihealue
Jännitteenalennus
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Topologia
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
6-DFN (2x3)
Tulojännite (min.)
2,7V