LTC1261LIS8-4.5#PBF
DigiKeyn tuotenumero
LTC1261LIS8-4.5#PBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LTC1261LIS8-4.5#PBF
Kuvaus
IC REG CHARG PUMP -4.5V 20MA 8SO
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Latauspumppu Jännitteensäädin IC Negatiivinen Kiinteä -4,5V 1 Lähtö 20mA 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LTC1261LIS8-4.5#PBF -mallit
Kategoria
Tulojännite (maks.)
5,25V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Pakkaustapa
Putki
Lähtövirta
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
650kHz
Aihealue
Jännitteenalennus/-korotus
Synkroninen tasasuuntaaja
No
Lähdön konfiguraatio
Negatiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Topologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
8-SO
Tulojännite (min.)
4,5V