LT6654BHS6-4.096#WTRPBF
DigiKeyn tuotenumero
161-LT6654BHS6-4.096#WTRPBFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT6654BHS6-4.096#WTRPBF
Kuvaus
IC VREF SERIES 0.1% TSOT23-6
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,1% TSOT-23-6
Kategoria
Kohina - 10Hz – 10kHz
2ppmrms
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Jännite - tulo
4,596V – 36V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Virta - syöttö
600µA
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Referenssityyppi
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Lähdön tyyppi
Kiinteä
Hyväksyntä
AEC-Q100
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
4,096V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtövirta
10 mA
Pakkaus / kotelo
SOT-23-6, litteä, TSOT-23-6
Toleranssi
±0,1%
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-6
Lämpötilakerroin
20ppm/°C
Päätuotenumero
Kohina - 0,1Hz – 10Hz